протягом календарного року середня зарплата олесі становила 11000 грн на місяць. коли вона за свою

натхненну працю наприкінці року отримала премію, то її середньомісячний дохід 13000 грн. Скільки грн становила премія?

Ответы на вопрос

Отвечает Сламхан Арсен.

Ответ:

24 000 грн

Пошаговое объяснение:

1 рік=12 місяців

(13 000-11 000)*12=2000*12=24 000грн