Знайдіть різницю двох виразів і спростіть їх -8.7-n і -1.3-n


Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

( -8.7-n) -( -1.3-n)= -8.7-n+1,3+n=-7,4.....