Мама купила 9кг картоплі 4 кг моркви а цибулі на 8 кг менше ніж картоплі та моркви разом. Скільки

кг овочів купила мама?

Ответы на вопрос

Отвечает Процик Кирилл.

Відповідь:

Нехай кількість цибулі, яку купила мама, дорівнює x кг. Тоді маємо наступну систему рівнянь:

x + 9 кг (картопля) + 4 кг (морква) = x + 13 кг (ціла кількість куплених овочів)

8 кг (менше цибулі) = 13 кг - x

Розв’язавши цю систему рівнянь, знаходимо:

x + 13 = 17

x = 4

Отже, мама купила 9 кг картоплі, 4 кг моркви та 4 кг цибулі. Разом вона купила 17 кг овочів.