Скільки чотирнадцятих частин міститься в 1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Зиннатов Ильмир.

Відповідь:

1/28

Покрокове пояснення:

потрібно 1/2 поділити на 14
\frac{1}{2}:14=\frac{1}{2}:\frac{14}{1}=\frac{1}{2}*\frac{1}{14}=\frac{1}{2*14}=\frac{1}{28}