Знайдіть суму чисел 25 2/9 і 4 8/9 срочно!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

25\frac{2}{9}=\frac{227}{9}

Перетворити мішане число на неправильний дріб

\frac{25*9+2}{9}

Виконати множення

\frac{225+2}{9}

Додати числа

\frac{227}{9}

4\frac{8}{9}=\frac{44}{9}

Перетворіть мішане число на неправильний дріб

\frac{4*9+9}{9}

Виконати множення

\frac{36+8}{9}

Додати числа

\frac{44}{9}

11\frac{11}{13}=\frac{154}{13}

Перетворіть мішане число на неправильний дріб

\frac{11*13+11}{13}

Виконати множення

\frac{143+11}{13}

Додати числа

\frac{154}{13}

22\frac{12}{13}=\frac{298}{13}

Перетворіть мішане число на неправильний дріб

\frac{22*13+12}{13}

Виконати множення

\frac{286+12}{13}

Додати числа

\frac{298}{13}