Запишіть число 4 у вигляді дробу зі знаменником 7, 100, 29


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.

1

х/7=4

х=4*7

х=28

Відповідь: 28/7

2

х/100=4

х=100*4

х=400

Відповідь: 400/100

3

х/29=4

х=29*4

х=116

Відповідь: 116/29

0 1