У трикутнику ABC кут C=90градусів. Кут А більше від кута В на 10 градусів . Знайдіть кут A та кут В


Ответы на вопрос

Отвечает Harchevnikov Artem.

Ответ:

кут С=90°, кут А=50°, кут В=40°

Пошаговое объяснение:

ми знаємо, що сума кутів трикутника 180°.

виходить: кут В=х. кут А=х+10

х+х+10+90=180

2х+100=180

2х=80

х=40° – кут В

40+10=50° – А