Доведи,що числа 1) 140 і 546 не взаємо прості 2) 78 і 385 взпємо прості


Ответы на вопрос

Отвечает Дикарева Карина.

Ответ:

1) Для доведення, що числа 140 та 546 не взаємопрості, можна провести їх ділення на всі менші прості числа, щоб визначити, чи є у них спільні дільники. Можна знайти, що 140 = 2 * 2 * 5 * 7, а 546 = 2 * 17 * 31, тому числа 140 та 546 не взаємопрості.

2) Для доведення, що числа 78 та 385 взаємопрості, можна провести їх ділення на всі менші прості числа. Можна знайти, що 78 = 2 * 3 * 13, а 385 = 5 * 7 * 11. Обидва числа діляться лише на число 2, тому числа 78 та 385 взаємопрості.