Школярі зібрали 8 кг кропиви і 5 кг ромашки. Всі лікарські трави розсипали в однакові коробочки.

Для кропиви використали на 60 коробочок більше. ніж для ромашки. Скільки коробочок використали для лікарських трав окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

для крапивы нужно 160 коробочек и 100 коробочек для ромашки

Пошаговое объяснение:

8-5=3 кг-на столько больше собрали крапивы

3кг=3000 г

3000:60= 50 г-в одной коробочке

8000г:50г=160 коробочек с крапивой

5000г:50г=100 коробочек с ромашкой

Отвечает Муждабаева Динара.

Відповідь:

100 ящиків для ромашки І 160 для кропиви

Покрокове пояснення:

якщо припустити що в кожний ящик влажить однаково кропиви і ромашки тоді
5/х=8/х+60
(х+60)*5=х*8
5x+300=x×8
5x+300−x×8=0
−3x+300=0

−3x=−300
х=-3/-300

х=100