Найдите НОД для чисел 42 и 96. Б) 8 Г) 6 A) 12 B) 7​


Ответы на вопрос

Отвечает Сычёва Дарья.

Відповідь:  Г) 6

Найбільший спільний дільник НСД (42; 96) = 6

Покрокове пояснення:

42 = 2 · 3 · 7

96 = 2 · 2 · 2 · 2 · 2 · 3

Загальні множники чисел: 2; 3

Щоб знайти НСД чисел, необхідно перемножити їх спільні множники:

НСД (42; 96) = 2 · 3 = 6