За 3 год їзди легковим автомобілем витратили 24 л бензину. На скільки годин їзди вистачить 108 л

бензину, якщо витрата його збільшиться на 1 л за годину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.

Ответ: 12 годин.

Пошаговое объяснение:

1) 24:3+1=9(л)-за 1 годину

2) 108:9=12(л)