ОЧЕНЬ СРОЧНО І -7 І . І 5 І =, І 84 І : І -12 І =, (І -1/2І + І 2 І ) , І 8 І=


Ответы на вопрос

Отвечает Мой Зардулик.

Ответ:І-7І = 7

І5І = 5

І84І : І-12І = 7

(І-1/2І + І2І), І8І = (0.5 + 2), 8 = 2.5, 8 = 2.5, 8 = 5.5

Пошаговое объяснение: