- 8 3/8 + 2 1/6 = скільки буде ??


Ответы на вопрос

Отвечает Брюханов Макс.

Ответ:-149/24.

Пошаговое объяснение:

Спочатку ми можемо перетворити змішані дроби на неправильні:

8 3/8 = - (8*8 + 3) / 8 = -67/8

2 1/6 = 2*6 + 1 / 6 = 13/6

Тепер ми можемо додати ці два дроби, виконавши відповідні арифметичні операції з їх чисельниками та знаменниками:

-67/8 + 13/6 = (-673)/(83) + (134)/(64) = -201/24 + 52/24 = -149/24

Отже, сума - 8 3/8 та 2 1/6 дорівнює -149/24.

спасибо в карман все же положишь так что пожалуйста