Спортивні змагання тривали три дні. Першого дня в них взяли участь 120 спортсменів, що становило

4/11 всіх учасників. Скільки спортсменів взяли участь у змаганнях другого дня, якщо третього їх кількість становила 7/15 всіх учасників? БУДЛАСКА допоможіть даю 30 балів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волгин Дмитрий.

Ответ:

1)120*11:4=330(уч)-всего участников

2)330:15*7=154(уч.)-взяли в третий день

3)330-(120+154)=56(уч)-взяли во второй день

Пошаговое объяснение: