Спортивні змагання тривали три дні. Першого дня в них взяли участь 150 спортсменів, що становило

5/12 всіх учасників. Скільки спортсменів взяли участь у змаганнях другого дня, якщо третього їх кількість становила 2/9 всiх учасників?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Кирилл.

Ответ:

1 150/5*12=360 2 360/9*2=80 3 80+150=230 4 360-230=130

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

130 спортсменів взяли участь другого дня

Пошаговое объяснение:

1.)150×12:5=360(спортсменів) всі спортсмени, які взяли участь за три дня

2.)360:9×2=80(спортсменів) всі спортсмени, які

взяли участь третього дня

3.)150+80=230(спортсменів) всі спортсмени, які

взяли участь першого і третього дня

4.)360-230=130(спортсменів)