6. Сторони прямокутника дорівнюють 5 см 17 см Обчисли площу квадрата, який мос такий самий

периметр, як і прямокутник. [2 бали

Ответы на вопрос

Отвечает Мазалов Влад.

Відповідь: 121 см²

Покрокове пояснення:

1) 2(5+17)=44 (см)- периметр прямокутника

2) 44:4=11(см)- сторона квадрата

3)11*11=121 (см²)- площа квадрата