1.Площа прямокутника дорівнює 27см одна сторона його дорівнює 6 см. Знайти периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Островская Александра.
S=a*b
a=S:b
a=27:6
a=4,5
P=(a+b)*2
P=(6+4,5)*2
P=21