1.виконайте ділення -22,8:(-0,38)= 2.(+):(-)= (що буде дорівнювати + чи -) 3.розвяжіть рівняння

4,5:х=-0,9 4.-125:5= а)-25 б)25 в)-35 г)35

Ответы на вопрос

Отвечает Strepkov Sergey.

Ответ:

1. 60

2. -

3. 4,5÷х = -0,9

4,5÷х = -0,9÷1

-0,9х=4,5

х = 4,5÷(-0,9)

х = -5

4. А (-25)