3063. Знайдіть помилку в розв'язаннi: 1) 5 (a-2,4)-7-(-a +1,2)=5a-12-7a+8,4 =-2a-3.8 2)-4 (2,3a −

b) + 4,2 - (-b-3,5a) = -9,2a + 4b +4,2b- 14,7a = -5,5a +8,2b. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Попазов Максим.

Ответ:

У відповіді на питання 1 є помилка.

5(a-2,4)-7-(-a+1,2) = 5a - 12 - (-a) - 1,2 = 5a - 12 + a + 1,2 = 6a - 10,8

Правильний результат 6a - 10,8 замість -2a - 3,8.

Розв'язок до завдання 2 є правильним.