Надю 10 балов❗️ Швидкість катера проти течії 26,7 км/год, а власна швидкість катера 28,5 км/год.

Знайди швидкість катера за течією.

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеев Матвей.

Ответ:

30,3 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 28,5-26,7=1,8(км/год)-швидкість течії.

2) 28,5+1,8=30,3(км/год)-швидкість катера за течією.

Відповідь: швидкість катера за течією дорівнює 30,3 км/год

Надеюсь помогла