Скільки коренів в рівнянні? 5-2(х-1)=4-х


Ответы на вопрос

Отвечает Хуснутдинова Карина.

Відповідь:

5 - 2(x - 1) = 4 - x

5 - 2x + 2 = 4 - x // розкриваємо дужки

7 - 2x = 4 - x

-x = 4 - 7

-x = -3

x = 3

Отже, рівняння має один корінь.