Знайди площу прямокутника, якщо його ширина 9 см, а довжина у 5 разів більша ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Павел.

Сначала мы должны найти длину

1)9×5=45(см)-длина прямоугольника

теперь находим площадь

2)S=45*9=405 см квадратных

ответ:S=405 см квадратных

Отвечает Буткус Алеша.

Відповідь: Оскільки довжина прямокутника у 5 разів більша за його ширину, то маємо першу дію:

1) 9*5=45(см)-довжина прямокутника.
Площа прямокутника обчислюється за формулою S=ab, де a i b - це сторони прямокутника, тому маємо другу дію:

2) 9*45=405(см² )-площа прямокутника.
Відповідь: 405см²

Покрокове пояснення: