1215. Прямокутник зі сторонами 2 см і 6 см розрізали на два рiвних між собою прямокутники. Знайди

пери- метр кожного з них. Розглянь два випадки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

(1 + 6) \times 2 = 14 \\ (2 + 3) \times 2 = 10

Отвечает Рязапов Вадим.

Відповідь:(1+6)×2=14

(2+3)×2=10

Покрокове пояснення: