ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! 1)Чи можна подати число 91 у вигляді суми кількох натуральних чисел,добуток

яких також дорівнює 91? 2)Вася склав куб з 27 кубиків, а потім пофарбував його поверхню в синій колір. Потом Петро забрав всі кубики,у яких були пофарбовані хоча б дві грані.Скільки кубиків взяв собі Петро? 3)Петро і Вася розрізали два одинакових прямокутника у Петра вийшло два прямокутника з периметром 40 см кожен,а у Васі - два прямокутники з периметром 50 см кожен. Який периметр мали початкові прямокутники? 4)На прямій відмітили кілька точок.Після цього між кожними двома сусшдніми точками поставили ще по точці.Таку операцію виконали кілька разів (може бути один раз). В результаті на прямій виявилося 65 точок.Скільки точок могло бути на прямій спочатку? 5)На острові.населення якого становлять тільки лицарі,що говорять правду,і брехуни,які завжди брешуть,знаходиться науково-дослідний інститут (НДІ). Кожний із його співробітників зробив одного разу дві заяви: а)в інституті немає і десятка людей,що працюють більше від мене б)принаймні сто осіб в інституті отримують зарплату більшу,ніж моя.Відомо,що навантаження у всіх працівників різне,як і зарплата. Скільки людей працює в НДІ?

Ответы на вопрос

Отвечает Муслимова Аяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1*91=91

2) ∛27*6-6=48

3)

2*2x+2y=2*40

2x+2*2y=2*50

2y=80-4x

y=(80-4x)/2

y=40-2x

2x+4*(40-2x)=100

2x-8x=100-160

-6x=-60

x=-60/(-6)

x=10 ширина

y=40-2*10=20 длина

10*2+20*2=60 периметр

4) 65/2=32.5 (между 33 точками поставили 32 точки если 1 раз)