Кондитерська фабрика відправила у три магазини 2800 кг цукерок. У перший магазин 1/5 всіх цукерок,

у другий -3/7 всіх цукерок, у третій - решту. Скільки цукерок відправили у третiй магазин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Марткачаков Адриан.

Ответ:

2800 \times  \frac{1}{5}  = 650 \\ 2800 \times  \frac{3}{7}  = 1200 \\ 2800 - (650 + 1200) = 950

Отвечает Яковенко Никита.

ответ: 950кг цук.

.

.

.

.

.

.

.