Ондитерська фабрика відправила у магазин 2800 кг цукерок. У перший магазин відправили 1/5 всіх

цукерок. У другий 3/7 усіх цукерок. Скільки відправили у 2 магазини разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Брусак Тёма.

1)2800:5*1=560(кг)
2)2800:7*3=1200(кг)
3)2800-(1200+560)=1040(кг)