Знайти периметр і площу квадрата, сторона якого дорівнює 3,7 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафонова Анастасия.

Периметр квадрата - це сума довжин усіх його сторін. У квадрата усі сторони однакові, тому периметр можна знайти, помноживши довжину однієї сторони на 4:

Периметр = 4 × сторона

Периметр = 4 × 3,7 дм = 14,8 дм

Отже, периметр квадрата дорівнює 14,8 дм.

Площа квадрата - це добуток довжини його сторони на саму себе:

Площа = сторона²

Площа = (3,7 дм)² = 13,69 дм²

Отже, площа квадрата дорівнює 13,69 дм².

Отвечает Макаров Ньургун.

Пошаговое объяснение:

Формула для нахождения периметра квадрата:

P = 4a, где: а — сторона квадрата.

а = 3,7 дм

Р = 4 * 3,7 = 14,8 дм

Формула для нахождения площади квадрата:

S = , где: а — сторона квадрата

а = 3,7 дм

S = 3,7² = 3,7 * 3,7 = 13,69 дм²