2. Задано точки А(2;-4), B(x;-1),C(-5;y), D(3;-2). Знайти х,у, якщо ВС = AD . З'ясувати вид

чотирикутника. Пожалуйста у меня кр помогитее

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Денис.

Ответ:

x = -1

y = 2 * y(BS) + 2 = 2 * ((y - 2) / 2) + 2 = y

Пошаговое объяснение:

Для того, щоб точка В знаходилась на однаковій відстані від точок С і D, необхідно, щоб середина відрізка CD співпадала з точкою В. Отже, ми можем знайти координати середини відрізка CD і порівняти їх з координатами точки B, щоб знайти значення x і y.

Координати середини відрізка CD можна знайти, взявши середнє значення їх координат окремо по осі x та осі y:

x(CD) = (3 - 5) / 2 = -1

y(CD) = (-2 + y) / 2 = (y - 2) / 2

Тепер, якщо середина відрізка CD співпадає з точкою B, ми можем записати наступну систему рівнянь:

x = x(B)

y = y(B)

А також:

x(BS) = x(CD) = -1

y(BS) = y(CD) = (y - 2) / 2

Звідси, ми можем вивести значення x і y:

x = -1

y = 2 * y(BS) + 2 = 2 * ((y - 2) / 2) + 2 = y

Отже, значення x = -1, y = y є рішенням задачі, і точка B має координати (-1, y). Щоб знайти значення y, нам потрібно ще одне рівняння або додаткову інформацію.

Постав спасибі та постав помітку краща відповідь!❤