СРОЧНО РЕШИТЕ ДАЮ НАДО 100 БАЛЛОВ Знайди масу свинцевого куба, ребро якого дорівнює 5 см, якщо

маса 1 см° свинцю становить 11,3 г. Відповідь запиши у кілограмах і округли її до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Новопашина Ксюша.

Ответ:

1,4 кг

Пошаговое объяснение:

1кг = 1000 г

11,3 г = 11,3 : 1000 = 0,0113 кг

1) 5³ = 5 * 5 * 5 = 125 (см³) - объем куба

2) 125 * 0,0113 = 1,4125 ≈ 1,4 (кг) - масса куба