2)Розв'яжи задачу: Мій брат на 2 роки старше за меня, моя сестра на 4роки старше за брата, моїй

мамі було 28 років, коли я народився, а вчора я порахував, що загальний вік всіх чотирьох - 84 роки! Скільки років кожному? СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Даша.

х+х+2+х+2+4+х+28=84

=84-2-2-4-28

4х=48

х=48:4

х=12 років хлопчику

12+2=14 років брату

14+4=18 років сестрі

12+28=40 років матері