126. Знайди значення виразів. 346+235-24 346+(235-24) 1 Чим відрізняються 432 346 235-24

346-(235+24) 346 235+24 346-(235-24) вирази в кожному стовпчику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.

Відповіді:

346+235-24 = 533

346+(235-24) = 557

432, 346, 235-24

346-(235+24) = 87

346+235+24 = 605

346-(235-24) = 135

Пояснення:

Задача полягала в обчисленні значень декількох виразів та визначенні відмінностей між ними.

У першому виразі треба просто застосувати операції додавання та віднімання до чисел 346, 235 та 24, щоб отримати результат 533.

У другому виразі, треба обчислити вираз всередині дужок (235-24), а потім додати до числа 346. Це дає результат 557.

У третьому стовпчику наведено просто числа, тому немає що обчислювати.

У четвертому виразі треба спочатку віднімати 24 від 235, потім додавати отримане число до 346, а потім віднімати від результату число 235. Це дає результат 87.

У п'ятому виразі треба просто застосувати операції додавання до чисел 346, 235 та 24, щоб отримати результат 605.

У шостому виразі треба спочатку віднімати 24 від 235, потім віднімати отримане число від 346. Це дає результат 135.