4. Розв'язати задачу Одна швачка за 2 год може підшити 8 суконь, а її напарниця за цей самий час 6

суконь. Скільки суконь вони зможуть підшити за робочу зміну (8 год), якщо будуть працювати разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кацемба Алина.

Ответ:

За 1 годину роботи перша швачка може підшити 8/2 = 4 сукні.

За 1 годину роботи друга напарниця може підшити 6/2 = 3 сукні.

Разом за 1 годину вони можуть підшити 4+3 = 7 суконь.

Отже, за 8 годин робочої зміни вони зможуть підшити 7 * 8 = 56 суконь. Відповідь: 56 суконь.