На банківській картці було 7000 грн. Скільки гривень залишилося на картці після того, як із неї

зняли 10% усіх грошей, а потім – 20% залишку?а банківській картці було 7000 грн. Скільки гривень залишилося на картці після того, як із неї зняли 10% усіх грошей, а потім – 20% залишку?

Ответы на вопрос

Отвечает Морослип Ксения.

Відповідь:

5040 грн

Покрокове пояснення:

7000=100%

   ?    =10%

7000*10:100=700(грн) 10% від усієї суми

7000-700=6300(грн) залишок

6300=100%

    ?   =20%

6300*20:100=1260(грн)-20% від залишку

7000-700-1260=5040(грн)

Відповідь: на карточці залишилося 5040 гривень