Відповідь. 1. На банківській картці було 8000 грн. Після поповнення ця сума зросла на 35 % .

Скільки гривень стало на картці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зияев Денис.

Ответ:

10800 грн

Пошаговое объяснение:

1) 35 ÷ 100 × 8000 = 2800 грн;

2) 8000 + 2800 = 10800 грн.

Отвечает Калякина Яна.

Пошаговое объяснение:

1)35:100•8000=2800

2)8000+2800=10800