Сторона квадрата дорівнює 8,7 см. Знайти його периметр і площу. Обчислити площу та периметр

прямокутника, якщо одна його сторона 6,8 см, а друга - у 1,5 раза більша

Ответы на вопрос

Отвечает Сокольчик Дима.

Відповідь:

Задача №1.

P=8,7 см×4=34,8 см.

S=8,7×8,7=75,69 см².

Відповідь: 34,8 см; 75,69 см².

Задача №2.

6,8 см×1,5=10,2 см.

P=(6,8 см+10,2 см)×2=17 см×2=34 см.

S=6,8 см×10,2 см=69,36 см².

Відповідь: 34 см; 69,36 см².

Покрокове пояснення:

Отвечает Рейдла Сандер.

1.а-сторона

Pкв= а×4

Pкв=8,7×4=34,8см

Sкв=а×а

Sкв=8,7×8,7=75,69см²