6. (2 бали). У першій цистерн на 17 палив, ніж у другій. Скільки палива у кожній цистерні, якщо

разом у двох цистернах 73 л палива? Прошу Очень СРОЧНО 6 клас ​

Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Лера.

Ответ: у першій цистерні є 45 л палива,  а у другій 28 л палива.

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість палива в першій цистерні як х, тоді в другій цистерні буде (x-17) л палива.

Разом в обох цистернах є 73 л палива, отже:

x + (x-17) = 73

2x - 17 = 73

2x = 90

x = 45

Таким чином, у першій цистерні є 45 л палива, а у другій - (45-17) = 28 л палива. Відповідь: у першій цистерні 45 л палива, у другій - 28 л палива.