Обчислить значення виразу використовуючи розподільну властивість множення (Розв'язання росписати)

1) 19,23*7,28 —18,23*7,28 2) 7,8*2,22 +7,8* *3.14 —7,8*4,36.

Ответы на вопрос

Отвечает Образцова Евгения.

1) 19,23*7,28 —18,23*7,28 = 7,28*(19,23 - 18,23) =

= 7,28 * 1 = 7,28

2) 7,8*2,22 +7,8* *3.14 —7,8*4,36 =

= 7,8*(2,22 + 3,14 - 4,36) = 7,8 * 1 = 7,8