Як розв'язати 42,9-(х+12,07)=13,91


Ответы на вопрос

Отвечает Розенберг Настя.

Відповідь:

x = 16,92

Покрокове пояснення:

42,9-(х+12,07)=13,91

42,9 - x - 12,07 = 13,91

-x = 13,91 - 42,9 + 12,07

-x = -16,92

x = 16,92

Отже, значення x у рівнянні 42,9-(x+12,07)=13,91 дорівнює 16,92.