ПИТАННЯ: 4/4 49:40 За 5 кавунів та 6 динь заплатили 119 грн. Скільки коштує одна диня, якщо кавун

дешевше дині на 7 грн? Введіть відповідь Введіть відповіль​

Ответы на вопрос

Отвечает Gingazova Aleksandra.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай 1 кавун коштує х грн, тоді 1 диня - х+7(грн).

5х+6(х+7)= 119

5х+6х +42=119

11х = 119-42

11х = 77

х=7(грн)  - коштує один кавун

7+7 = 14(грн) - коштує одна диня