3. Егер шаманы 2) 1,5 есе кемітсе; 4) 5 есе кемітсе, 1) 1,5 есе арттырса; 3) 5 есе арттырса; онда

шама канша пайызга өзгереді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвійчук Андрій.

Жауабы:

1)1,5:1*100%=150%

150-100=50%

.

2)1:1,5*100%≈66,67%

100-66,67=33,33%

.

3)5:1*100%=500%

500-100=400%

.

4)1:5*100%=20%

100-20=80%