1,5x-0,3x-2,1x=-0,12 срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кайнарбаева Сабина.

Відповідь:вот так

Покрокове пояснення:

1,5x - 0,3x - 2,1x = -0,12

(1,5 - 0,3 - 2,1)x = -0,12

-0,9x = -0,12

Розв'язуємо рівняння, ділимо обидві частини на -0,9:

x = (-0,12) / (-0,9) = 0,1333... (округлюємо до трьох знаків після коми)

Відповідь: x = 0,133.