Запиши звичайний дріб у вигляді десяткового і виконай дiлення 7,6:4/5 пж допоможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Каспер Ксюша.

Відповідь:    9 1/2  або  9,5 .

Покрокове пояснення:

    7,6 : 4/5 = 7,6 : 0,8 = 76 : 8 = 9 4/8 = 9 1/2 = 9,5 .