Для призерів шкільної вікторини придбали 36 призів. 1,6 з них це набори олівців а решта книжки. Усі

книжки росклали по пакетах, по 5 книжок у кожний. Скільки пакетів із книжками одержали?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорощук Александр.

Ответ:   Відповідь: одержали шість пакетів.

Пошаговое объяснение:

1) 1/6 від 36 = 36:6*1 = 6 - оліолівці

2) 36-6 = 30 - решта - книжки

3) 30:5 = 6 - пакетів

Відповідь: одержали шість пакетів.