Скільки гривень можна отримати за 10 доларів та 25 євро, якщо курс валют на сьогодні такий: за 1

долар пропонують 36,74 грн, а за 1 євро — 40,32 грн? (Добоможіть будь ласка!)

Ответы на вопрос

Отвечает Шарапова Даша.

Відповідь:

1375,4грн

Покрокове пояснення:

10*36,74=367,4грн

25*40,32=1008грн

367,4+1008=1375,4грн

Отвечает Байбакова Виолетта.

Скільки гривень можна отримати за 10 доларів?

За 10 доларів можна отримати неабияку кількість гривень. За 1 долар пропонують 36,74 грн, тому за 10 доларів можна отримати 367,40 грн.

Скільки гривень можна отримати за 25 євро?

На сьогодні курс євро становить 40,32 грн за 1 євро, тому за 25 євро можна отримати 1008 грн.

Тобто 1008 + 367,40 = 1375.4