Велосипедист проїхав 16,8 км за 1,5 год. Яку відстань він пройде за 3,5 год, якщо його швидкість

залишиться такою самою? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Семенюк Снежана.

Покрокове пояснення:

16,8/1,5=11,2 км/год швидкість велосипедиста

11,2*3,5=39,2км

Отвечает Кальницкий Женя.

Розв'язання

За відомими даними, велосипедист проїхав 16,8 км за 1,5 год. Щоб знайти відстань, яку він пройде за 3,5 год, ми можемо скористатися формулою:

D = V * T

де D - відстань, V - швидкість та T - час.

Таким чином, щоб знайти відстань, яку проїде велосипедист за 3,5 год, ми повинні помножити його швидкість на час:

D = V * T = 16,8 км / 1,5 год * 3,5 год = 37,6 км

Отже, велосипедист пройде 37,6 км за 3,5 год, якщо його швидкість залишиться такою самою.