У художній школі навчається 38 учнів. 28 із них більше люблять малювати олій- ними фарбами, а 17 -

аквареллю. Скільки учнів люблять малювати фарбами, якщо 4 учні надають перевагу олівцям? (5 класс)

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатов Дима.
1)38-28=10(учн)
2)38-17=21(учн)
3)10+21=31(учн)
Відповідь:31 учень малює фарбами.