Допоможіть!! З умовою. Це рівняння: Середнє арифметичне двох чисел, одне з яких удвічі більше за

інше, дорівнює 45. Знайди ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Царев Саня.

Відповідь:Позначимо менше з двох чисел як x. Тоді більше з них буде 2x.

За умовою задачі, середнє арифметичне цих чисел дорівнює 45:

(2x + x) / 2 = 45

Розв'язавши це рівняння, отримаємо:

3x / 2 = 45

3x = 90

x = 30

Отже, менше з двох чисел дорівнює 30, а більше - 2 * 30 = 60.