Число -3 є кооенем рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Милюкова Анастасия.

Ответ:

Якщо число -3 є коренем рівняння, то це означає, що коли ми підставимо число -3 у рівняння, то воно буде йому відповідати. Запишемо це рівняння:

x^2 + 6x - 9 = 0

Тепер підставимо -3 замість x:

(-3)^2 + 6(-3) - 9 = 0

9 - 18 - 9 = 0

0 = 0

Отже, ми отримали 0 = 0, що означає, що наше припущення було правильним - число -3 є коренем рівняння.

Отвечает Сорокин Тимур.
6+х=3
Х=3-6
Х=-3
Це рівняння має корінь -3