Два автобуси одночасно в протилежних напрямках ви- Їхали із сіл, відстань між якими становить 30

км. Швидкість першого автобуса на 10 км/год менша від швидкості друго- го. Знайдіть швидкість кожного автобуса, якщо через 2 год відстань між ними була 250 км. срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Тупицына Илария.

Ответ:

57,5

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість другого автобуса дорівнює х км/год. Тоді швидкість першого автобуса дорівнює (x - 10) км/год.

За 2 години перший автобус проїхав відстань 2 * (x - 10) = 2x - 20 км, а другий автобус проїхав відстань 2x км.

Відстань між автобусами через 2 години становить 250 км, тому:

2x + 2x - 20 = 250

4x = 270

x = 67.5

Таким чином, швидкість другого автобуса дорівнює 67.5 км/год, а швидкість першого автобуса дорівнює (67.5 - 10) = 57.5 км/год.