Два автобуси виїхали з міста одночасно в протилежних напрямках Швидкість першого автобуса 10 км год

менша від швидкості другого знайдіть швидкість кожного автобуса якщо через дві години відстань між ними буде становить 220 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Ангелова Алина.

Відповідь: 50 км/год, 60 км/год

Покрокове пояснення: фото


Отвечает Неженцева Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Скорость 1 = х км/ч

Скорость 2 = х + 10 км/ч

2 * (х + х + 10) = 220

2 * (2х + 10) = 220

4х + 20 = 220

4х = 220 - 20

4х = 200

х = 200 : 4

х = 50

Скорость 1 = (х) = 50 км/ч

Скорость 2 = (х + 10) = 50 + 10 = 60 км/ч